Kronoloji

2019

Charlie's Angels

‘Charlie’s Angels’ Uzun Metraj Yabancı Film
Yönetmen: elizabeth banks
Reji Hizmeti

2018

Leke

‘Leke’ Kısa Film
Oynayanlar: Alper Parlak – Mazlum Taşkıran
Türkiye Almanya Film Festivali Finalist, Cannes Film Festival Short Film Corner, The Chaffey Review Film Festivali Finalist, La Boîte Carrée Film Festivali Finalist, Al Nahj Film Festivali Finalist, Kısadan Hisse Film Festivali Jüri Özel Ödülü, İnegol Kısa Film Festivali En İyi Film Ödülü, Morocco Film Festivali Finalist, Özgür Film Festivali Finalist

2017

Nereye Kadar

“NEREYE KADAR” klip
İSMET TÜMER

2016

Bakış Açısı

“BAKIŞ AÇISI” kısa film
48 saat kısa film yarışması En iyi ses tasarımı, En iyi görsel efekt

2016

Tepebağ Çıkmazı

“TEPEBAĞ ÇIKMAZI” Uzun Metraj Film Senaryosu
22. Adana Film Festivali, Adana Konulu En İyi Senaryo Ödülü

2016

Bozuk Radyo

“BOZUK RADYO” Klip
PLASTIC

2016

Adana Yollarında

“ADANA YOLLARINDA”
Yönetmen: Cenk ÇELİK
Prodüksiyon Hizmeti

2015

Portakal Çiçeği Karnavalı Kısa Film Yarışması

“PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI KISA FİLM YARIŞMASI”
Ana Jüri Görevi

2015

Casa De La Danza

“CASA DE LA DANZA” Sinema Atölyesi
Sinema Eğitmenliği

2015

Adana Tabipler Odası

“ADANA TABİPLER ODASI” Sinema Atölyesi
Sinema Eğitmenliği

2015

Temsa

“TEMSA” Sinema Atölyesi
Sinema Eğitmenliği

2015

Water Diviner

“WATER DIVINER” Uzun Metraj Yabancı Film
Yönetmen: Russell Crowe
Prodüksiyon Hizmeti

2014

Schwimmen Lernen

“SCHWIMMEN LERNEN” Uzun Metraj Yabancı Film
Yönetmen: Hansjörg THURN
Prodüksiyon Hizmeti

2014

Mordkommission

“MORDKOMMISSION” uzun metraj yabancı film
Yönetmen: Thorsten SCHMIDT
Prodüksiyon Hizmeti

2014

Kafes

“KAFES” Uzun Metraj Film
Yönetmen: Serdar BARDAKÇI
Yönetmen Yardımcılığı

2014

Altın Çınar Film Festivali

“ALTIN ÇINAR FİLM FESTİVALİ”
Ön Jüri Görevi

2014

Aşk Bulur

“AŞK BULUR” Klip
GRUP SINIR

2014

Görevimiz Tehlike 5

“GÖREVİMİZ TEHLİKE 5” Uzun Metraj Yabancı Film
Ön mekan araştırma çalışması

2013

Olay Yeri

“OLAY YERİ” Kısa Film
48 saat kısa film yarışması “En İyi Senaryo”,
“En İyi 2. Film”, “Seyirci Ödülü”

2014

Yakamoz

“YAKAMOZ” Klip
PARALEL GRUBU

2013

Fatma Belgesel

“FATMA BELGESEL”
Uluslararası Af Örgütü
Yönetmen: Necati ŞAŞMAZ
Çekim Ekibi

2013

I II III IV

“I II III IV” Kısa Film
Oynayanlar: Ali Düşenkalkar – Didem Balçın
Boston Turkish Film Festival En İyi Kısa Film Ödülü

2013

Fotoğrafya Derneği

“FOTOĞRAFYA DERNEĞİ” Sinema Atölyesi
Sinema Eğitmenliği

2013

James Bond - Sky Fall

“JAMES BOND-SKY FALL” Uzun Metraj Yabancı Film
Yönetmen: Sam MENDES
Reji Asistanlığı

2012

Küçük Kadınlar

“KÜÇÜK KADINLAR” Klip
GRUP SINIR

2012

Kayıt Dışı

“KAYIT DIŞI” kısa film
Vicdan Filmleri Festivalinde En İyi 4. Film – Los Angeles Türk Filmleri Festivali Finalist

2012

Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi

“ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ”
Sinema Eğitmenliği

2012

Şimdi Reklamlar Sinema Projesi

“ŞİMDİ REKLAMLAR SİNEMA PROJESİ”
Sinema Eğitmenliği

2011

Etki

“ETKİ” kısa film
Manisa Altın Üzüm En İyi Film Ödülü – İstanbul Kısa Film Festivali Finalist – Dünya Göz Finalist – Kristal Klaket Finalist – Sinepark Finalist

2011

Lüks Otel

“LÜKS OTEL” uzun metraj film
Yönetmen: Kenan Korkmaz
Yönetmen Yardımcılığı

2011

Müdür

“MÜDÜR” kısa film
Genceartı En İyi 2. Kısa Film Ödülü

2011

Evinizden Sıkıldınız mı?

“EVİNİZDEN SIKILDINIZ MI?” reklam filmi
All Decor En İyi 2. Film Ödülünü

2011

ATM Adam

“ATM ADAM” kısa film
Denizbank Kısa Film Festivalinde Jüri Özel Ödülü

2011

Yırtık

“YIRTIK” kısa film
Altın Kepenk Kısa Film Yarışmasında En İyi Film Ödülünü

2010

Kafe

“KAFE” kısa filmi

Oyuncular: ŞEVVAL SAM, RUHİ SARI
Cannes Film Festival Short Turk Stand – America Romance In a can Film Festival European Selection – Izmir Symrana Film Festival Finalist – Elazig Film Festival Finalist – Italy VisionariaFilm Festival Impressions – Bosna Hersek Sarajevo Film Festival Impressions – Adana Golden Boll Film Festival ShortTurk Selection – Izmir Datca Film Festival Impressions – America Boston Film Festivali Finalist – Young Festival Impression – Berlin Film Festivali Short Turk Stand – Konya Kisaca Film Festival Impressions

2010

Saç

“SAÇ” uzun metraj film
Yönetmen: Tayfun PİRSELİMOĞLU
Kamera Arkası Set Fotoğrafçılığı

2009

Siyah Beyaz

“SİYAH BEYAZ” uzun metraj film
Yönetmen: Ahmet BOYACIOĞLU
Görüntü Yönetmeni Asistanlığı

2006

Ben

“BEN” kısa film
TRT Genç Sinemacılar Programı yılın senaryosu – Kültür Bakanlığı desteği – Kısa Çek Uzun Olsun Jüri Özel Ödülü – Altın Koza Gösterim

error: